Wymagania, które sobie stawiamy

aloe vera leaves santaverde 940x300

Nasza filozofia

Santaverde reprezentuje styl życia i produkty, które łączą najwyższą jakość i luksus z idealizmem, ekologią, doświadczeniem osobistym i nauką.

Jak powstał ten pomysł?

“Tylko biologiczna jakość składników decyduje o skuteczności produktu dla skóry i całego organizmu.” Wiedziona tą zasadą w sercu i umyśle, Sabine Beer 25 lat temu rozpoczęła uprawę rośliny leczniczej Aloe Vera na swojej farmie w Andaluzji. Wiara, że tylko ekologiczna uprawa, naturalny okres wzrostu i ręczna obróbka przynoszą surowiec z energią świeżej rośliny leczniczej leży u podstaw jej działania.

Sabine Beer wybrała starożytną roślinę leczniczą Aloe Vera barbadensis miller, roślinę egzotyczną z gorących rejonów świata. Roślina ta znana jest Europejczykom ze średniowiecznych ogrodów przyklasztornych. Zdolność tej rośliny do delikatnego leczenia i regeneracji organizmu z zewnątrz i od środka, a także osobiste doświadczenie jej mocy zadecydowały o tym wyborze.

Firma Santaverde GmbH została założona w 1988 roku. Jej celem jest połączenie starożytnej wiedzy leczniczej z najnowszymi wynikami badań na temat starzenia się skóry, po to, aby tworzyć w 100% naturalne kosmetyki o wysokiej skuteczności.

Misja Santaverde

Odpowiedzialność środowiskowa i społeczna oraz zrównoważone podejście i  działania to nadal główne wartości naszej firmy. W codziennej działalności nasze decyzje przyczyniają się do pozytywnego rozwoju środowiskowego i społecznego poprzez spójne i zrównoważone działania. Wraz z wieloma innymi firmami działającymi odpowiedzialnie, chcielibyśmy stanowić globalny wzór firmy zorientowanej na człowieka, łączącej potencjał sukcesu biznesowego z doskonaleniem środowiskowym i społecznym.