Wyjątkowa formulacja i skuteczność

aloe vera plants santaverde 940x200

Wyjątkowo intensywna kompozycja substancji aktywnych

Z ponad dwustoma dobroczynnymi składnikami Aloe Vera ma wyjątkowo szerokie działanie. Postawiliśmy sobie za zadanie w pełni wykorzystać potencjał tych składników aktywnych w naszych kosmetykach.

Każdy produkt Santaverde ma wyjątkowe działanie. Sekret leży w intensywnej kompozycji substancji aktywnych z czystego soku z Aloe Vera z dodatkiem wartościowych olei i ekstraktów roślinnych.

Czysty sok z wnętrza liścia, z żelu Aloe Vera, jest kompozycją składników aktywnych o wysokiej skuteczności dla skóry i całego organizmu. Wspiera naturalny proces stałej regeneracji i stanowi bogaty zapas składników odżywczych dla młodych komórek skóry.

formulation santaverde 940x300

Zasada formulacji Santaverde: Aloes zamiast wody

Właśnie dlatego zastępujemy wodę, która zazwyczaj jest głównym składnikiem formulacji kosmetycznych, naszym czystym sokiem z Aloe Vera, świeżym prosto z pola. Do tej podstawowej substancji czynnej dodajemy tylko wybrane oleje i ekstrakty roślinne.

W ten sposób, nasze formulacje osiągają wyjątkową koncentrację substancji aktywnych i mają szerokie działanie na skórę: regenerują, dostarczają i wiążą wilgoć, koją i pełnią funkcję ochronną – indywidualnie dostosowane do każdej z potrzeb skóry.

Dowiedz się więcej o działaniu Aloe Vera na skórę.